Tanie mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

Ładne, przestronne i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem 56,40 m2 na I-piętrze 10-piętrowego wieżowca na os. Drzetowo, (pokoje rozkładowe – 16 m2, 12 m2 z balkonem, 9 m2). Komunikacja miejska (autobusy A, 107, 101, 523, 524 – Komuny Paryskiej; autobus 69, 80 – Rugiańska; autobusy 53, 67, 525, 526 i tramwaje 6 i 11 – Lubeckiego), przedszkole i szkoła, sklepy Biedronka, Lidl. Do ścisłego centrum 10 min. Mieszkanie po remoncie, odnowione , na podłogach panele. Łazienka z osobną toaletą. Kuchnia z oknem. Do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie jest bardzo ciepłe. Ciepła woda z sieci miejskiej. Czynsz około 380,00 zł plus opłaty licznikowe za wodę, prąd, gaz wg zużycia. Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Do zasiedlenia od zaraz. Tylko poważne oferty bez pośredników. Polecam. Zobacz więcej Sprzedam mieszkanie Szczecin

Witam ,sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w domku na parterze, mieszkanie bezczynszowe , plus garaz , wiecej informacji telefonicznie.

Osiedle położone jest, tuż przy granicy miasta Szczecin. Jest to obszar w całości przeznaczony pod niską zabudowę mieszkaniową. Wokół powstało kilka osiedli o podobnym charakterze.
W ten sposób obszar ten w całości stanowi nową, podmiejską dzielnicę mieszkaniową. Od strony południowo-wschodniej, działka, na której projektowane jest Osiedle, przylega do drogi krajowej nr 13: Szczecin-Kołbaskowo, a po przeciwległej stronie do drogi gminnej Warzymice-Rajkowo, przez którą realizowany jest dojazd do całego Osiedla. Teren inwestycji jest bardzo dobrze skomunikowany z Centrum Szczecina, a jednocześnie posiada dogodny wyjazd z miasta.
W pobliżu projektowanego Osiedla znajdują się duże centra handlowe: Auchan, Makro, Castorama. Decathlon, markety i dyskonty: Netto, Biedronka, Czerwona Torebka, dostępne są również liczne małe punkty usługowe i handlowe.
W pobliskim Przecławiu funkcjonują: szkoła podstawowa i gimnazjum. Niedaleko jest Uniwersytet Szczeciński.
W bezpośrednim sąsiedztwie działki zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej i przebiega ścieżka rowerowa do centrum miasta. Okoliczne miejscowości zachęcają do turystyki rowerowej.

Otagowany .Dodaj do zakładek permalink.